Проектна потужність закладу дошкільної освіти №2 комбінованого типу Ужгородської міської ради Закарпатської област – 47 вихованців.
Фактична кількість осіб, які навчаються у ЗДО №2 – 55 вихованців.
Мова освітнього процесу – українська.
Освітній процес у закладі здійснюється за Державною базовою програмою та іншими програмами розвитку дітей, затвердженими МОН України, зокрема програма “Українське дошкілля”.
Заклад дошкільної освіти може надавати додаткові освітні послуги, на основі угоди між батьками, або особами які їх замінюють та закладом у межах гранично допустимого навантаження дитини, визначеного МОН разом з МОЗ України.
Додаткові освітні послуги у закладі на даний час не надаються.
Увага наших педагогів зосереджена на особистісно-орієнтованому підході до дитини, забезпеченню всебічного розвитку діток, відповідно їх здібностей, задатків, індивідуальних, фізичних, психологічних потреб.
Педагогічний колективЗДО працює над питанням«Створення сприятливих умов для особистісного ставлення та творчої самореалізації кожної дитини, формування її життєвої компетентності та підвищення ефективності корекційної та освітньої роботи шляхом застосування інформаційно-комунікаційних технологій».
УЗДО із дітьми з вадами мови працюють вчителі-логопеди, практичний психолог.
На цьому сайті ви знайдете інформацію про будні та свята у нашому садочку, про творчі доробки педагогів закладу та рекомендації і поради батькам.
Мініатюрний будиночок із доглянутими клумбами довкола, сучасним яскравим ігровим майданчиком здається іграшковим і ніби казковим. Насправді тут уже котре десятиліття діє дитячий садочок №2, мабуть, з найдавнішою історією “дитячого виховання” в Ужгороді.
Заклад було створено ще за чехів для дітей-сиріт і називався “Приют” (притулок, сиротинець). З того часу і назва провулку, де розташований садочок, – Приютський.
На фото – вихованці 1927 року.
З 1967 року садок узяла на баланс міська адміністрація.
У закладі працюють 3 групи віком від 3 до 6(7) років: одна різновікова група та дві групи – логопедичні. Створені всі необхідні умови для навчання та виховання дітей: затишні та озеленені групи, по сучасному облаштовані майданчики.
Прикрасою ЗДО є спортивно-ігровий комплекс, який вперше у Закарпатті було встановлено за Програмою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, де одночасно можуть займатися 20-30 дітей дошкільного віку.
З метою трудового виховання та навчання дітей для проведення дослідницько-експериментальної роботи у природі, трудової діяльності старших дошкільників у ЗДО є город, прекрасні квітники, що дає змогу прищеплювати дітям трудові навички праці в природі. Приваблює оточення фруктовий сад ЗДО, дари якого споживають вихованці ЗДО.